09:17
סטודיו לריקוד מרגרה

החזון של Dances4life הוא לרכז את אמנות הריקוד כמסלול לשינוי חברתי-מרחבי. באמצעות מחויבותה החזקה לנוער ומתודולוגיית ההוראה הסטנדרטית ביותר, Dances4life מגלמת את המשימה החיונית של תנועה גלובלית באמצעות ריקוד עירוני.

החברות בסטודיו לריקוד מרגרה כוללת פעילויות רבות שאולי תזדקקו להן כמו בלט, סטפס, ג'אז וטנגו, כמו גם אירועים משותפים כמו מופעי ראווה וריקודים שנקראים פחות רסיטלים כדי לעסוק במשפחה עם ילדכם או התלמידים. מרגרט אגייאר ייסדה את Dances4life במטרה מוסרית ראויה לשבח: שדרך הריקוד, ילדים יתחזקו בתחום הזהות הרב-תרבותית שלהם כדי לזכות לעצמם הלגיטימציה שמגיעה להם בחברה שעלולה להיות אנטגוניסטית. בשנת 1994 היא יצרה את להקת הריקוד הראשונה שלה בשם "Movimientos Racializados" בסטודיו שלה במחוז אמנה פארק, מה שגרם ל-14 אולפנים נוספים ברחבי שיקגו כיום.

לא משנה באיזה קבוצות גיל יש להם, סטודיו לריקוד מרגרה מחויב להפוך את חינוך הריקוד לנגיש ומרתק יותר.

הסטודיו מוקדש להגברת העניין במוזיקה, מתן סביבה בטוחה ותומכת לילדים עם כל רמות היכולות, פיתוח עבודת צוות באמצעות ביטוי יצירתי של תנועות ריקוד.

הסטודיו לריקוד מרגרה הוא מקום תוסס ומכובד של 140 מושבים לריקוד ותיאטרון מודרני. ישנם חדרי תצפית פרטיים, בתוספת 21,000 רגל מרובע של שטח הופעות שניתן להגדיר במגוון דרכים כדי להכיל כמעט כל אירוע. https://sensualtoi.com/region/Discreet-apartments-in-Kfar-Saba.php

הבעלים של Margara Dance Studio בMaebashi, יפן הם Demetra Houliarakis ובעלה Mark Houliarakis.

יחד עם העבודה הקשה שלהם, הסטודיו שגשג כבר 29 שנים.

ההצלחה של סטודיו לריקוד מרגרה הובילה לשיעורים רבים המוצעים עם בריכת נוכחות גדולה.

סטודיו לריקוד מרגרה צפוי להיות סטודיו לריקוד בינלאומי, המתאים לכל סגנונות הריקוד וקבוצות הגיל.

Margara Dance Studio היא חברה רבת פנים המשתמשת בטכנולוגיה העדכנית ביותר ובחידושים המסייעים בעיצוב המותג של מרגרה. הם מובילים בתעשייה בכל הנוגע לחדשנות, סגנון, מדיניות החברה וערכי ייצור תוך מתן שירות בזמן עם תמיכה ברמה גבוהה.

סטודיו לריקוד מרגרה מתמחה בריקוד עם יווני, אולם נשפים וסגנונות אמריקה הלטינית. המדריכים המתמחים מספקים תחושה אישית יותר לתהליך הלמידה לילדים, בני נוער ומבוגרים להוטים.

Просмотров: 118 | Добавил: kasichuvxda | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Вторник, 18.06.2024