09:17
מה זה ריקודי בטן

ריקודי בטן ידועים גם כ-raqs sharqi או dikr ahlami בעולם הערבי ובמסופוטמיה. המילה 'רקס' פירושה לרקוד, בעוד שהמילה 'שרקי' פירושה מזרחי.

מאמר זה דן במקורותיו של ריקודי בטן, בתקופותיו ובסגנונותיו, בכלי הריקוד (כולל תלבושות), ובתנועות המשמשות רקדניות קמלות לבידור.

מדור: מעוניין בבניית AI משלך?

מילות מפתח במדור: בניית עוזר קופירייטינג בינה מלאכותית, כל מה שתצטרכו הוא להירשם ל- HubSpot AI, למה לבנות אותו בעצמכם?

הקדמה: בניית בינה מלאכותית היא עתירת משאבים וגוזלת זמן, מה שאולי לא תמיד אפשרי בכל הנסיבות, אבל בזמנים שבהם משאבים זמינים אולי שווה לנסות להאיץ את ההתקדמות תוך צמצום הסיכון.

בניית סופר בינה מלאכותית בעלת תכונות אנושיות נחקרה בהרחבה ממגוון זוויות אם כי ללא אחידות https://sensualtoi.com/region/Discreet-apartments-in-Rishon-Lezion.php

ריקודי בטן הוא ריקוד מסורתי שמקורו בחלקים רבים של המזרח התיכון, כולל מרוקו, מצרים וטורקיה.

ריקודי בטן לא תמיד נחשבו לצורת ריקוד השייכת לאזור גיאוגרפי מסוים. יש לו היסטוריות שזורות בצפון אפריקה ובעולם המוסלמי, כך שניתן לסווג אותו כשילוב של ריקוד מזרח תיכוני [1] ואפריקאי מתחילת המאה ה-19.

השם "ריקודי בטן" נובע מהתייחסויות לתנועת הירכיים ב"עלי באבא וסיפורי עם ערביים אחרים" מאת אנטואן גאלנד, שדיקלם שגברים יילחמו על מי שאשתו תצטרך לרקוד את הריקודים של ארצה לאחר קרבות מנצחים עם "להט גדול יותר מאשר לכל פרס אחר ."

למרות שרקדניות בטן מקצועיות עשויות להיות בקיאות יותר בכל ההיבטים של ריקודי בטן, נזילות גוף רבות שהיו מתנגשות לצעדים של סטריפ-קנטה עד די יפה עם תנועות הרעד החושניות, הגליות והעולות הירכיים - אבל אלה לא אלמנטים בסיסיים של תרגילי לוח גירוד כפי שאנו מכירים אותם.

פחות אנשים כנראה אי פעם צפו ברקדנית בטן כל כך מקרוב עד שגבשושית וטחינה נגררה אליהם מעצמה

Просмотров: 103 | Добавил: kasichuvxda | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Вторник, 18.06.2024