23:30
לשכוח את סוגי אורגזמה: יש רק סוג אחד של שיא

עוד זיגמונד פרויד הציע את הרעיון שהגברות, באופן כללי, ישנם שני סוגים של אורגזמות: הדגדגן והנרתיק.במקום זאת, באופן כללי, לקחת את המיקום של פרויד, אז רק 20% מהגברות הם מבוגרים מבחינה פסיכולוגית, כי כזו מספר גבירות מסוגלים לחוות אורגזמה ישירות בשל גירוי של הנרתיק עם חבר. כמעט כל המוטולוגים המודרניים נחשבים בחוסר אונים על ידי הרשות, כפי שחלק מאיתנו התרגלו לקריאה, הדגדגן של הנשים. מחקרים מראים כי 70% מהגברות זקוקות לו, כפי שניתן להביע, גירוי ישיר על מנת להשיג שיא. באיזו סיבה האורגזמה מרגישות אחרת? כפי ש דוגמה להמחשה לשקול תהליך כזה כמו צחוק.

1 הסוג הבא של השיא 2 מרכיבים של שלב הגמר מִין 3 שיא נשים 4 פיזיולוגיה של אורגזמה זכרית 5 Miroponymy של זיגמונד פרויד תצוגות מודרניות 6 הגורם להבדלים

אבל זה יכול להיות מרגיש שונה לחלוטין, תלוי אלה ממריצים ונסיבות שהם נקראים.

סוג אחר של climaxi

מעניין, לא לספור את הסוגים שהוזכרו של אורגזמה כמה סקסולוגים להקצות כך שכולם יודעים, כזה סוג כמו, איך לקבל שיא אחורי. הוא האמין כי היא נמצאת יותר במידה הנפוצה בין הנשים (אם כי האורגזמה האחורית עצמה היא תופעה נדירה מאוד). מתברר בגלל הקרבה של הנרתיק ופי הטבעת.

תארו לעצמכם את הרצונות שלנו בישראל, אם אתה מודל מענג מרוסיה. אתה יכול לעסוק בישראל בשעות הפנאי. בנות מודל מראה הצעה לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" ביחסים עם אדם מישראל, אתה יכול לקחת חודש מ 3200 דולר.

באלה את האיברים חלק מסיומת העצבים - הציבור, כי רק תיאור של איבוס מן הגברות יש רגישות רבה יותר.

מרכיבי השלבים הגמר סקס 2

הן בבנים וגברות, אורגזמה, לשים את זה בעדינות, כולל חתכים של אגן שרירים דננה. במהלך סוג של עירור ארוטי, הנתונים של השרירים מתחילים מנופפים מנופפים להתכווץ ארבע עד 10 פעמים. קבוצה שלמה אחת של חתכים עם כל זה שווה לאחד אוֹרגַזמָה. בנוסף, רוב הסקסולוגים ופיזיולוגים שייכים לאורגזמה תנועות חכמות של ירכיים, חזה, ראשים וגפיים.

נקבה Climax3

אני אתן התכווצויות שרירים בסופו של דבר, מלווה בשחרור מים מ בלוטות סביב השופכה (מה שנקרא בלוטות beatereral, או בלוטות Sken). רוב הגברות יכול סוף סוף לחוות רק אורגזמה אחת במהלך 1 כפי שאנו מביעים יחסי מין. אבל כמה מסוגלים פשוט לנסות בשורה שניים או יותר אורגזמות.

פיזיולוג זכר אורגזזמה 4

בצעיר, האורגזמה בדרך כלל נראה כלול שפיכה. שליטה ejaculation I אורגזמה נעשית על ידי מרכזי עצבים שונים. האדם יכול גם לקבל אורגזמה ללא שפיכה (כי כולם נמס, נקרא שפיכה יבשה). נראה שזה לא היה מפתיע, אבל נראה שהוא נחשב להפרה; יָבֵשׁ שפיכה מופיעה בשל פגיעה בעמוד השדרה או מבצע שנערך על ידי על בלוטת הערמונית. לפעמים זה נראה בסוף המין במדינה אִי עֲקִישׁ.

בכמה מהאף אומר, ליטורוס מדעי אין הודעות על גברים חווים מספר אורגזמות. לא עבור כל אחד הוא לא סוד כי אבל לכאורה צעירים אנשים בגילאי 20 עד 30 שנים ניתן לחדש את הזקפה במהירות רבה. עם הפסד הגיל בין האורגזמה ואת האפשרות של זקפה חדשה (תקופה עקשן) בדרך כלל נראה להגדיל, והוא יכול לקחת הרבה שעות.

כל אורגזמות הן תוצאה של התכווצויות רצופות שרירים, כמו רבים חושבים, תחתית האגן. אין ספק, ראוי להזכיר כי השיא המיני הוא לא לדבר יכול להיות שבור בקטגוריות שונות.

שירות ליווי בישראל משולם היטב. לעתים קרובות, הקונים הם בטוחים אנשים בטוחים במיוחד רוצה להיראות רווחית בחגיגה, הליכה ישירות מתחת לטפל עם ילדה מרהיבה. זה להרוויח די די, אז כדי לכסות לחלוטין את כל הכרחי.

ראוי לציין כי ההבדלים בין הדגדגן, סוגי הנרתיק ו "אורגזמה נקודת G"?

מירופונימיה זיגמונד פרויד תצוגות מודרניות 5

פרויד האמין כי אורגזמה הדגדית היתה אופיינית לחושים, כפי שכולם יודעים, נשים לא בוגרות. סבא של הפסיכואנליזה היה משוכנע שרק מבחינה פסיכולוגית, כפי שאומרים לנו, הגברת הבוגרת יכולה לחוות אורגזמה נרתיקית. אבל עכשיו לא כולם מסכימים עם נקודת מבט תחתונה.

לא לפני זמן רב, החלו sexologists להחליט לעשות סוג של 3 של שיא, מה שנקרא "נקודה G" אורגזמה. זה פשוט נראה כי הגברות זמינות ארסנל שלם של אורגזמות שונות, וגברים מוגבלים רק על ידי אחד. פריט תוכן במציאות, למרות רכושם של סוגי נשים, יש רק אורגזמה היחידה.

סיבת ההבדלים 6

פִיסִיוֹלוֹגִיָה, כאשר אדם צוחק, יש אותו תהליך. אבל יכול להיות צחוק מרווה ממה שנינו התרגלו לקריאה, שקט מצחקק להתרברב מתחת לשולחן עם דמעות בעיניים. כמו כן, כל אורגזמות מנקודת מבט פיזיולוגית זהים; אבל הם מרגיש אחרת בהתאם לזוג הנסיבות:

סוג של גירוי. השיאים יכול להיגרם על ידי קליטונים ליטוף, פעולה מינית, נקודה ז אחת ושיטות אחרות. בהתאם הרגשות האישיים הזו הם פשוט משתנים. משך שיעורים לאהוב. מפגשים ארוכים יותר עם הרבה מגעים, בדרך כלל לגרום אורגזמות מסיביות יותר. פסיכולס. טוב מאוד להקצות מה לא, אנחנו לא מדברים על סמים. ואפילו לא צריך לקרוא כי דברים כאלה, קוק קפה, אלכוהול, או, למשל, תרופות נוגדות דיכאון יכול להשפיע על איכות הרגשות אורגזמה.

ובסופו של דבר, תפקיד חשוב מונח על ידי גורם כזה בהקשר, כפי שהנהיג, הפרעות. ברור כי ביחסים החדשים ביותר, השיא המיני הוא הרגיש הרבה בהירים יותר מאשר בחדר השינה של בני זוג עם 20 שנות ניסיון של החיים יחד.

דירות דיסקרטיות

Просмотров: 160 | Добавил: kasichuvxda | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Вторник, 18.06.2024