02:40
הייד עבור בנות וניל להוסיף סטייה מינית

סקס תמיד לא הולם. עם זאת, לפעמים, כול הנאה והנאה היא עמומה שזה לא מפתיע - לעתים קרובות "התמוטטות" לא נעימה שכזה מתרחשת בהיעדר ניסויים בתנוחות, רצון למשהו מחקר חדש לגבי גיוון מיני, ותחושה ברורה של ניכוי שלם מן ההעדפות ואת הפנטזיות של השותף.

התוכן של המאמר

1 חשיבותם של סטייה מינית ביחסים 2 איך להיות ילדה "רעה" במיטה

בכל מקרה, יחסים קבועים וארוכים טווח הם במוקדם או מאוחר יותר התגלגל לשגרה, שממנו אנשים רבים סובלים. עדיין, קרבה אינטימית נחשבת "מנוע" כדי לחזק את הקשר הרומנטי בין האהוב.

כשמדובר במין, והנערה, והבחור צריך להיות "ניווט, לתקשר ומתפשר", אומר שדין פרנסיס, מטפל על מין, נישואין ומשפחה.

אבל מה לעשות, אם אתה חף מפשע, ביישן, אתה יכול אפילו לומר, הבריאה "וניל", ופעולות מיניות פעילה ופלטאות נראה משימה בלתי נסבלת? אם הצרכים שלך עולים בקנה אחד עם הרצונות של המאהב? האם אתה בוטח ברגשות שלך ורגשות? ואתה מרגיש לגבי הגוף שלך בכבוד?

היום נשקול את התשובה לשאלה העיקרית שנפגעו על ידי המאמר, כמו גם הוציא נושאים חשובים אחרים החשובים באימוץ מחשבות "מלוכלכות" מסתתרים במחשבות של כל נציג של המין היפה.

חשיבותם של סטייה מינית ביחסים

"חשוב לזכור כי יש דרכים רבות של קרבה מינית פיזית.

אונסקרטים מאומנים חולמים על שיתוף פעולה עם האנשים העשירים של ישראל. הם תמיד נדיבים ואבניים. רק זה לא אותו רגעים חיוביים בעבודה.

לדוגמה, נשיקות עמוקות, אוננות הדדית ואפילו פורנו צפייה משותפת ", מסביר ליז פאוול, מורה למין, מאמן ופסיכולוג מורשה. נערות ליווי בראשון לציון

בנוסף יתרונות רגשיים, סטייה מינית ביחסים מספקים מספר עצום של "מקצוענים", קשור לבריאות השותפים. בהשוואה לשביעות רצון רוחנית, ההנאה הפיזית דוחפת לחיזוק הוליסטי של הקשר הרומנטי בין באהבה. "הלחץ שלך נופל, ביטחון בהווה ובעתיד גדל, וזה ... אידיאלי עבור השגשוג של היחסים שלך עם גבר," מוסיף פאוול.

ולמרות העובדה כי במציאות קשה מאוד לתת תשובה חד משמעית לשאלה עד כמה חשובה פעולה מינית, גילויים ופתרונות ביחסים חשובים, מומחים רבים מסכימים כי המשמעות היא בלתי ניתנת להשגה ויש לקחת בחשבון את הרכות של רכות של הדמות שלך.

איך להיות ילדה "רעה" במיטה

אז, איך להיות ילדה "מלוכלכת" בחיבוק של אדם אהוב? הגיע הזמן להתמודד עם התשובה לשאלה זו, בהסתמך על חוות דעתם של נשים מקסימות שמעוניינים לחלוק עומד טיפים עם בנות שמפחדים להראות את הצד "האפל" של הנשמה שלהם.

# 1 - לקבוע מה "סטייה" פירושו בשבילך

"קודם כל, אני בכנות לייעץ לך להתמודד עם העדפות מיניות אישיות ותשוקות. אתה חייב להבין מה מנשק אותך אוהב, מה תנוחות במהלך קיום יחסי מין גורמים לך תחושות לא נעימות, ומה תנועות מאחד יקירכם, להיפך, לאפשר לך לצלול לתוך הים של הנאה ותענוג, "מסביר אלכס Brench.

ברגע שאתה מבין מה פעולות מיניות, ביטויים ורצונות למשוך אותך, אתה יכול באומץ "גלישת" אותם במהלך קרבה אינטימית לשותף, ובכך להוסיף חם "peppercorn" ב TET בידור חריף שלך.

# 2 - לקבוע את הגבולות שלך

"רמת ההיתרים היא דבר חשוב ביותר של יחסים רומנטיים, בין אם אתה שוקל את העתיד עם השותף שנבחר או לא. מבלי להתקין גבולות מסוימים, ייתכן שתיתקל לאחר מכן רגעים לא נעימים שיובילו אותך לתחושות מביכות או לכאב פיזי. וזה אולי הכי נורא.

תן לאדם להבין איך הוא חייב לטפל בך על הדוגמאות. ליישם לתוך משחק משותף שלך סקסי בילוי וניסויים כי יראה לו את אותה רמה של מתיר. זה לא רק לקרב אותך אתה, אבל יגלה לך מצד סוטה יותר, "אומר וונסה מיטשל.

# 3 - הרשה לעצמך לבצע פעולות "רעות"

"אם היחסים שלך עם החזק שלך האהוב שלך, בנוי על אמון וכנות, ואז לאורך זמן אתה צריך לשכוח מושגים כאלה כמו מגושם, אילוצים ופחד. פתיחות וקבלת האישיות שלך רק תחזק את החיבור שלך. לא רק מינית, אלא גם תוכנית רומנטית ", מוסיף אלכס.

אם אתה רוצה "טיפש", לאסוף את הרצון לתוך מצלמות מקסים שלך להציע אדם מועדף הרפתקה, שממנו הוא לא יוכל לסרב. או להתחיל לשלוט אותם פתאום, ללא אזהרה. לעשות פעולות "רע" - לא רע.

# 4 - לראות את ההעדפות שלך בחדר השינה

"אני רוצה להוסיף אלכס, לזכור כי תנוחות, תשוקה ופנטזיה - לא הדבר היחיד שאתה צריך לדעת על. אם אתה רוצה להוסיף כמה stiversions למשחקים המיניים שלך עם שותף, אתה יכול גם לחקור כמה סוגים של צעצועי מין במפתח מפורט יותר. זוהי הזדמנות מצוינת להתנסות, הוספת תנודות, חומרים מזויפים כי תרגשות תחושות חור אנאלי ..

בסופו של דבר, האינטרנט לאכול מספר עצום של מידע על הנושא הזה, כך קדימה! אל תפחד!"- עם תענוג טוען אמנדה.

# 5 - להציע השותף שלך לנסות משהו חדש

"כן! ניסויים - הזדמנות מצוינת לגוון מין ולעכב את החלק הסוטה של ​​טבעו, "קלואי מצטרף.

"בעבר, אני מבולבל עם אילוצים אפילו על דברים קלאסיים ומקבלים בדרך כלל, אשר נראה להשתמש בכל דבר, כמו המשפחה מעולם לא השפיעה על נושא המין בצד החיובי, תוך התמקדות רק על התכונות השליליות של הכיבוש הנפלא הזה.

רק לאחר היכרות עם הצעיר הנוכחי שלי הבנתי את הנעימה של בילוי מסקרן ומלהב כזה. ההבנה שלו אפשרה לי לקבל את מה שתמיד נדחה על ידי ההורים שלי. ואת הניסויים לאורך זמן להצליח והביאו הערות יפות במערכת היחסים שלנו ".

# 6 - התחל עם קטן

"עם זאת, בבקשה לא לטפס ישירות לתוך עבה מאוד של אירועים רק מן הרצון לרצות את אהוב שלך," קלואי גם משלים. "אם אתה לא נוח, להסביר את הסיבה ואת לסרב. אם אתה נבוך, לדבר עם בחור ולדון כמה דברים שגורמים רגשות ורגשות שליליים. אם הוא אדם הולם והגיוני, הוא יבין ומציע מתחיל עם פעולות קלות ופתרונות שגלו מאוחר יותר לך ".

# 7 - תמיד לזכור אבטחה

"ובבקשה, בנות יפות, זוכרות את הביטחון," שוב מצטרף אלכס. "אם השותף שלך לא אכפת לנו הנוחות והשיטות של אמצעי מניעה, לטפל בזה בעצמך.

איסוף מוכן רוצה לשתף פעולה עם מיליונרים של ישראל. הם תמיד נדיבים ומנומסים. עם זאת, זה בהחלט לא רק הצדדים החיוביים בעבודה.

כל סטיות מיניות דורשות הכנה זהירה, כדי למנוע השלכות עתידיות לא נעימות.

כמובן, להרוס את העקרונות שלנו, לשנות את היסודות המוסריים הרגילים פתוחים לחלוטין לפני שאדם האהוב קשה, עם זאת, למען יצירת יחסים חזקים, יש להתגבר על הרגע הזה. אתה לא צריך ללכת ביום הראשון לאחר קריאת המאמר - להתחיל עם קטן, בהדרגה לעזוב את מה שנקרא "אזור הנוחות" עבור שינוי מלא מינית.

להפגין מיניות, תשוקה, פרנק וולגריות ואור וולגריות - לא מפחיד. וגם עובדה זו צריכה להימצא במחשבות שלך, ללא חשש של הרשעה של צד שלישי, כמו האישי שלך הוא האישי שלך.

Просмотров: 822 | Добавил: kasichuvxda | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Вторник, 18.06.2024