16:51
למה אחרי סקס ריח מתרחשת? מה צריך להיות?

באהבה רומנים אחרים קוראים לנשים, זה אפשרי לעתים קרובות פגוש את הביטוי "ריח של סקס שולט". אבל אם באמת יש לו מקום להיות אחרי שאוהבים סיים נהנה, וזה שלו מקור ומה זה, נעים או לא נעים? כל השאלות האלה על כך תופעה, כמו ריח אחרי סקס - והם דורשים תשובות.

התוכן של המאמר

1 ריח פסטקלי של אישה: למה הנרתיק משנה את ניחוחו 2 סטייה מהנורמה: ריח לא נעים לאחר מִין 3 כל גוונים של ריחות: איזה זרע מריח ו פריקת נשים 4 טעמים כי הם בהשראת מין 5 לשטוף או לא: שאלה קשה עם פשוט תשובה 6 הוא ריח של סקס אטרקטיבי? 7 במקום Afterword: ריח של מין וחיים

ריח פוסט-מוקטי של נשים: למה הנרתיק משנה את ארומטי

מדענים גילו כי מקור הריח העיקרי, אשר מופיע לאחר יחסי מין, הוא הנרתיק של הנשים. איש מקסימלי מריח אז - אם הוא באמת ניסה בכבדות, אבל נקבה איברי המין ולמעשה לשנות את ניחוחם. מאיזו סיבה זה מתרחשת?

העובדה היא שבאמת מה שנקרא ריח של סקס - זהו תערובת של מבחר של גוף נקבה לאחר אורגזמה, חומר סיכה טבעי זֶרַע. ובכן, אכן, לכל זה יכול להוסיף גם להוסיף ריח הזיעה של אוהבי עייפים.

כדי להבין איפה ריח מאוד של הנרתיק מגיע, אתה צריך לדעת כי היחסים המיניים בין גבר לאישה היא כימיה על ידי טבעם. וכדי להבין את טבעו של ניחוח, אתה צריך לזכור את קורס הלימודים.

הנרתיק יש רמה נמוכה מאוד של pH, פשוט מדבר, שלו יום רביעי - זרע, וגברים הוא בעצם אלקלי שלה, כלומר, יש לו רמה גבוהה של pH. בעת חיבור שני נוזלים אלה, הנפוצים ביותר תגובה כימית - חלבון נוצר, שהוא מקור הריח עם אז השם הרומנטי.

אבל מה אם השותפים משתמשים בקונדום? ואז תיאר מעל התגובה הכימית באמת לא קורה, אבל הנרתיק של אישה, וזה סרט דק שהוגדר לשינוי, זה עדיין מריח אחרת - רק במקרה של קונדום, ריח זה של חומר סיכה ממנו, את התגובה של הנרתיק הפתוגן וכל אותו זיעה. Voila - ריח המין הופיע ללא תגובה כימית.

מן השותף לשותף, הוא עשוי להשתנות - כלומר, אחרי יחסי מין עם גברים שונים מריחים בדרכים שונות. ניחוח נעלמים אחרי הטיול בשירותים ואת הנשמה החמה - בפעם הבאה זה יכול להיות מרגיש רק אחרי המין הבא.

תהנה? באופן כללי, כן, אין בו דבר דוחה. בשל דם בתולה, ריח של מעשה מיני עשוי להיות לא נעים רק בפעם הראשונה. אם הוא שותק לאחר אובדן התמימות - זו סיבה להתייעץ עם רופא, כי תופעה כזו עשויה להצביע על בעיות בריאותיות.

איזה ריח מחבר יכול להיות נחשב למדי לנורמה ולקטן לא צריך להריח את האיש שלך, תמצאו במאמר על ידי הפניה.

סטייה מהנורמה: ריח לא נעים לאחר Sex2

כאמור, באופן כללי, תערובת של ניחוחות, אשר נוצר כתוצאה של מעשה מיני, הוא די נעים. אבל זה תנאים ששיתונים הם בריאים לחלוטין. אבל אמבר לא נעים זה כמו פעם ראיות לא בריא. מה אומרים ריחות שונים?

זה מוזר אפילו לדמיין מצב כזה, אבל זה לא נדיר: אבל אם אחרי סקס חם ונענן בחדר השינה לגנוב את הריח של דגים רקובים, אז זה אפילו צריך דחוף אוויר בחדר? זה מצביע על כך שמישהו משותפים יש מחלה הנגרמת על ידי גרדנל.

ריח חמוץ מדי צריך לעשות אישה לחשוב על טום, ולא היה לי פטריות (קיכלי), ורומב או ambit sunulet עם הסתברות של כמעט 100% מעיד על נוכחות של הגוף std. אבל מה בדיוק - זה כבר יגלה את הרופא.

ריח לא נעים לאחר יחסי מין, מלבד אלה המפורטים הסיבות הנ"ל יכולות להיגרם על ידי שאינם עמידה בבנאלי עם כללי היגיינה נהפוך הוא - אם אישה רואה לעתים קרובות מדי, זה גורם הפרות Microflora.

הפרעות הורמונליות, סוכרת ואף עודף תבלינים שום - כל זה משפיע על ניחוח הנרתיק הנשי בצורה הטובה ביותר, ו לעתים קרובות לפני סקס ואפילו בתהליך הריח לא מרגיש, מתבטא במלואו כוח רק לאחר חוק המיני יסתיים.

אבל עדיין ריח לא נעים אחרי סקס מתבטא בשל זיהומים פטרייתיים או מחלות אלה מועברות לָסוּל.

במידה מסוימת כדי להזהיר את המראה שלו (רק אם המקרה אינו במחלה) יכול היגיינה אינטימית באמצעות מיוחד ג'ל, תחתונים כותנה נוח וחוסר מתח. מאיפה זה בא פסקה אחרונה? זה באמת מאוד סקרן!

כל גוונים של ריחות: איזה זרע מריח ו פריקת נשים 3

מתברר כי לוח השחלים של התוצאה הזאת של הזכר אורגזמה היא מגוון מדהים למדי: זה מריח טוב יותר לאחר שיעורים פיזיים, לאחר הלחץ הוא הופך חומצי, ואחרי כמה יחסי מין עם שפיכה ברציפות היא יכולה להתחיל להריח אפילו לא נעים.

אבל עדיין זרע על שפע של לוח ניחוחות הוא לא בדיוק לעומת הנרתיק הנשי. שחרורו יכול להריח כמעט גרוע יותר ומושפע ממסה של גורמים.

אז, אם הנרתיק הוא גדול לחלוטין, אז אחרי סקס זה מריח ... Prostokowash. וכל בגלל איברי המין הנשיים באמת יש חומצה לקטית כי הוא חיטוי טבעי.

תחזוקה של גברים מאובטחים - המשימה קשה מבחינה פסיכולוגית. מיליונרים של ישראל לא טרחו בפומבי להפגין נשים וילדים. חסכוני יותר להזמין esquiten, אשר ידגיש את המצב יהיה חברה יפה.

חוק מיני הגוף רואה כסיבה רצינית לחיטוי, ומכאן הריח.

ריח אינטנסיבי שנוצר בתחום המין הקטן שפתיים וקליטוריס בזמן שהאישה חווה התרגשות, מאוד אטרקטיבי לגברים. זה מעורבב עם כל הטעמים האחרים לאחר סקס, יצירת קומפוזיציה ייחודית באמת.

אגב, באמצע המחזור, ריח שלאחריו של אישה משתנה מאוד, וכל בגלל. כי בשלב זה הגוף שלה שולח אותות קבועים שותפים, כולל בעזרת ריח - כי הסיכויים של התפיסה במהלך תקופה זו הם הגדולים ביותר האפשריים. אז, אחרי מין בתקופה זו, ניחוח הופך להיות אטרקטיבי עוד יותר, שכן ככל שהמין יהיה באישה בתקופה זו, ככל שהסבירות גבוהה יותר שהיא תיכנס להריון, כלומר לכך וגופה מבקש לתקופה זו.

לבן הבהרה אצל נשים: נורמה או סטייה? על זה במאמר שלנו רחוק יותר על ידי התייחסות.

ניחוחות בהשראת sex4

זה אולי נראה מוזר, אבל הריח אחרי המין מעורר בושם רבים כדי ליצור רק קומפוזיציות ריחניות לא ייאמן הרבה יותר מאחת מתנה עם מחשבות על אקזוטי כזה.

אז, Peu De Bête הוא ניחוח זכר שנותן איש של ריח כזה כאילו עבד כל הלילה במיטה. נִפלָא, אבל זה נהנה פופולריות גדולה מאוד בקרב נציגי החזקים סקס שמאמין בכך שהם מושכים את תשומת הלב של נשים. לכן אם הם טועים? סביר להניח לא!

MABLUUE לשפוך Le Soir - באופן כללי, ארומה הוא מוצק מאוד, נכון לפני כן זה מתאים לריח של שתן טרי. אקזוטי מדהים לזה דבר. וזה ריח של מפשעה גברי אחרי מין זיעה בריאה.

לא פחות פנטזיות בושם מוזר בא לידי ביטוי בשמים שיצרו סקסי מבולגן רק התגלגלו מהמיטה. הם מעורבים הריח שמופיע אחרי יחסי מין, עם ניחוח של כרמל, וקרא להם איגוד בושם על Tyantchek, שאוהבים אכלו עדיין מרופט ומין מיץ מין בטעם.

בושם מבולגן סקסית רק מגולגל מהמיטה https://www.israelxclub.co.il/girls-cat/%D7%93%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%99%D7%95%D7%AA/

Caldo Legnoso יהיה הרכב עץ טוב אם הוא לא התערבב את ריח לטקס - קונדום, שהוא איש אמיתי שימושים למגע מיני. והוספת הערות פיקאיות, יוצרי הטעם טוענים כי לטקס זה כבר בשימוש במיטה עם אישה נלהבת.

אבל ניחוח סקסי של כל הוא sécrétions מגניפים. ניחוח זה נוצר על ידי הצרפתים, והוא קורא קוקטייל שלם של השנוי במחלוקת ביותר רגשות. וכל כי זה באמת מסה בושם יוצא דופן, ב אשר ריחות מעורבים של Prokobivashi (כלומר, הנרתיק הנשי אחרי סקס), זרע ודם (אשר רומזים בבתולה).

מסלמה מנוסה רוצה לשתף פעולה עם מיליונרים של ישראל. הם כמובן לא מחסנים ואבנים. אבל עכשיו זה לא הצדדים השימושיים היחידים בעבודה.

הערה של דגים גלם גם רמזים עבור סקס הוא אותו חלבון שמופיע כאשר מעורבב עם הזרע עם פריקה טבעית בנרתיק.

שטוף או לא: שאלה קשה עם פשוט תשובה 5

עבור כמה נציגים של ריח סקס יפה של סקס הוא סוג של פטיש, אז הם מעדיפים לא לקחת אחרי זה מקלחת, וכדי להיות כמו כמה שיותר. אחרים, להיפך, לרוץ לשירותים חדר ההזדמנות הראשונה. אילו משני קווי ההתנהגות נכונה?

רופאים אומרים כי קצת ריח אחרי סקס הוא נורמלי. והוא בהחלט לא סיבה לקחת מקלחת נרתיקית, כפי שהיא עושה מספר רב של נשים. יתר על כן, gynecologists אפילו לנסות להניא את הלקוחות שלהם מן הרגל כזה. וזה באמת לא סיבה, זה מוסבר על ידי מספר סיבות פיזיולוגיות.

וכל זה, כי, להתקלח, אישה שוטפת סרט טבעי שמגן על הנרתיק שלה מזיהום. ואחרי מגע מיני, הוא רגיש במיוחד. אז, למעשה, במקום להביא את הגוף לטובת ולהיפטר הריח, האישה עושה רק יותר גרוע.

בדרך כלל אחרי סקס, החיידקים מצטברים בשופכה, מהמקום שבו לאחר הנשמה נשלחים ישר הנרתיק חסר הגנה. אז אחרי מגע מיני עדיף במשך זמן מה להיות ריח של סקס, ואז ללכת לשירותים ורק אחרי כל זה כבר ללכת. אם הריח הוא לא נעים באופן מוחלט, אתה יכול להשתמש במטלית רטובה.

הוא ריח של סקס אטרקטיבי?6

המחקר המתאים התקיים על ידי מדענים בריטיים, אשר הראשון ניסיתי עם חולדות, ולאחר מכן התחיל לגלות מה של אנשים. ומצאתי מה עם הערעור של ריח המין, אין הבדלים בין אנשים וחולדות.

מתברר כי יוצרי פונה דה ב -1 אינם בהצעה לשווא גברים ניחוח שלהם - נציגים של רצפה יפה רק מושך להפליא ריח של אדם שיש לו רק לאחרונה סקס מדהימה, אז היא אפילו לא היה זמן להתקלח ולשטוף את עקבות של זמן חם להפליא בילה.

פונה דה ב -1

סקס יפה כזה אדם מוערך כמו מנוסים ומושכים - והם באמת מוכנים ללכת לישון. במקביל, יש להרגיש ריח של יחסי מין בבירור כי זה משחק תפקיד חשוב.

במקום Afterword: ריח של מין וחיים 7

אז, זה די ברור כי הריח אחרי סקס הוא לא בדיוני של מתבגרים או אנשים מודאגים מינית שרק לחשוב על איך לגרור אישה במיטה. זה באמת קיים ומורכב מספר רכיבים, עיקרי ההקצאות של נשים אחרי סקס, זרע וזיעה. במקרה של שימוש בקונדום להם, ריח של לטקס נוסף גם הוא. אבל בכל מקרה, ניחוח נשאר נעים למדי, ובשל העובדה כי, כתוצאה של תגובה חומצת אלקליין של הנרתיק וזרע, חלבון נוצר, הוא יכול לתת קצת דגים גלם.

אם אחרי מין אני רוצה לפתוח במהירות את החלון לשטוף, זה מצביע על נוכחותו של הגוף (בדרך כלל נשית), בעיות מוגדרות, הנגרמת על ידי זיהום פטרייתי או אפילו std. בכל מקרה, אם לא נעים ענבר אחרי סקס הוא לא יוצא מן הכלל (כי ריח זה משפיע כולל מתח ומזון חריף) הוא הכרחי לחלוטין להתייעץ עם רופא. זֶה יעזור לקבוע את הסיבה אחרי סקס זה מריח לא נעים, להיפטר ממנה.

מעניין, הריח אחרי סקס מושך נשים לגבר (מחקרים בכיוון ההפוך לא נערכו) כי השראה הרבה בשמים ליצור יצירות מדהימות - מ נעים מאוד ספֵּצִיפִי.

אם הריח לאחר השותפים באלמנות מיטה, לא נעים, עדיף לא לשטוף במשך זמן מה אחרי סקס, כי הנרתיק במהלך תקופה זו הוא חסרי הגנה במיוחד יכול לקלף את החיידקים המסוכנים. כך שזה לא יקרה, מהרעיון של douching זה צריך גם להיות סירב.

בקיצור, ניחוח השולט בחדר (ונשאר על הגוף) אחרי שאנשים בילו זמן טוב, זה לא סביר להיות לא נעים בלי סיבות טובות. הם צריכים ליהנות ולשמח כי סקס הוא חלק חַיִים.

ויקטוריה פומין

מוּמחֶה

דוקטור סקסולוג של הקטגוריה הגבוהה ביותר, פסיכיאטר, פסיכותרפיסטית. אני עובד עבור סקסולוג במשך יותר מ -10 שנים. לעזור לזוגות לפתור בעיות בחיי המין.

מריח אחרי מין - תופעה מדהימה שסופקה מטבעו. יש לה השפעה מרגיעה על שותפים ואפילו דוחפת יחסי מין. הכל על מנת להגדיל את הסבירות של תפיסת הילד. גוף האדם הוא מנגנון הוקמה להפתיע. אין בה שום דבר מזדמנים, ואפילו הריח אחרי המין יש מטרה. נוכחותו במקום עולה כי שני השותפים נהנים. אם אין ריח בחדר, ניתן להניח כי האישה הדומה לאורגזמה.

Просмотров: 239 | Добавил: kasichuvxda | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Вторник, 18.06.2024