02:43
עיסוי טנטרי לונדון

עיסוי טנטרי הוא סוג של עבודת גוף מרגיעה שמקורה בהודו. לרוב, זה כרוך במגע מודע הממוקד באזורים האירוטיים של ההנאה. הוא משמש כדרך טבעית להילחם במתח, העמקת רמת הקשר בין שני אנשים וייזום שחרור מהרווקות.

בטיפול בעיסוי טנטרי, ישנן שלוש טכניקות עיקריות אשר נהגו ליצור מגע עם העצמי: עיסוי טיפולי לבעיות בריאות נפוצות; מדיטציית קונדליניגל; וריפוי באמצעות איחוד מיני. המטרה הסופית של הטנטרה היא הארה באמצעות איחוד פסיכולוגי ופיזי עם בן הזוג או האלוהות: הנקבה - שאקטי או בת זוגו - או שיווה היא כוחו של אלוהים.

עיסוי טנטרי לונדון הוא דרך מושלמת להרפות ולהשיג חיבור פיזי ורגשי מושלם

אחת השטויות העיקריות שאנשים מודרניים עושים בחייהם כשהם מאמצים את גישת האיזון בין העבודה לחיים היא הזנחת הגוף שלהם. אף אחד לא יכול לעמוד בקצב הלחצים בעבודה, ובו בזמן לפנות זמן לפעילות גופנית, שמירה על בריאות וטיפול במכוני ספא. אחת הדרכים הפופולריות ביותר לטפל בגוף שלך היא על ידי לימוד עיסוי טנטרי המקדם מודעות עצמית.

זה הזמן של השנה שבו אנשים מחפשים דרכים לחוות הנאה. קח פסק זמן והפוך את עולמך על הפוך עם מה שמוצע ב-Tantric massage London.

סעיף זה נועד לספק ללקוחות פוטנציאליים את המידע, ההנחיות ומידע רלוונטי אחר שהם צריכים כדי לבקר במיקום זה. נערות ליווי בחיפה

עיסוי טנטרי נגזר מפילוסופיית טנטרה עתיקה שמטרתה לחבר ולשפר את זרימת אנרגיית הקונדליני. נערות ליווי בירושלים

זה גם סוג של משחק מקדים כי זה בונה ציפייה וכמיהה.

העיסוי הטנטרי הותאם בלונדון כך שיספק שירותים טובים יותר לאנשים החיים שם.

ניתן למצוא עיסוי טנטרי בכל העולם, אבל מה זה?

טנטרה היא שילוב של מסורות מזרחיות שונות המתמקדות במודעות וברוחניות. הוא התפתח בהודו או במונגוליה והיה פופולרי בקרב יחסי עירום במהלך האימפריה המוגולית של הודו.

Просмотров: 105 | Добавил: kasichuvxda | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Приветствую Вас, Гость!
Вторник, 18.06.2024